Hakkımızda

Temelleri yıllar öncesine dayanan NC Globals iç ve dış ticaret A.Ş. İnşaat, turizm, maden, enerji, finans, medya alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ekonomik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal yatırımlarıyla da fark yaratan NC Globals, yıllardır yürütülen tüm sosyal yatırımlarının ve yardım projelerinin sessiz sedasız doğrudan kişiye yapılması ilkesiyle hareket etmiştir.

Bugüne kadar inşaat, turizm, enerji ve finans sektörlerinde ülkemize ve dünyanın farklı coğrafyalarına çok sayıda önemli projeyi kazandırmış olmanın ve değer yaratmanın haklı gururunu taşımaktadır. Sadece firmamızı ekonomik hayata kazandırmakla kalmadık, bu çabalara bizimle birlikte katkı sunan tüm çalışanlarımız, değerli aileleri, iş birliği yaptığımız kuruluşlar ve tüm paydaşlarımızın hayatına da dokunmuş olduk.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli başarılarla belgelenmiş olan NC Globals,  deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışırken, toplumsal sorumluluk bilinciyle de hareket ederek liderliğini sürdürmektedir.

Vizyon:

NC Globals; ürün üreten ve hizmet tedarik eden bir firma olarak, ülkemiz ve uluslararası platformda etik değerlerden ödün vermeden, faaliyetlerini icra ettiği her sektörde öncü olma vizyonundadır.

Misyon :

Ülke ekonomisinin büyümesine yönelik; yaratıcı, yenilikçi ve lider yönetim anlayışıyla personellerini sürekli geliştirme, müşterilerinin isteklerine en iyi şekilde cevap verme ve en kalitelisini en uygun ekonomik şartlara müşterilerine sunma, hizmet, güven ve etiklik anlayışı ile toplumun yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.